Kolekcje

Łukbut to polski producent obuwia dla każdego i na każdą nogę. Oferujemy wygodne i komfortowe buty wiosenne (półbuty, trzewiki), lekkie obuwie letnie (sandały, klapki), buty na jesień (botki, kozaczki) oraz obuwie zimowe i trekkingowe (kozaki, trapery, trekkingi). W naszym asortymencie znajdują się skórzane buty damskie, buty męskie oraz buty dziecięce.

Produkujemy obuwie skórzane, które charakteryzuje wysoki komfort użytkowania, wygoda, modne wzornictwo i kolorystyka. W ofercie mamy również obuwie nietypowe. Są to buty szerokie (na szerokie stopy), czyli o podwyższonej tęgości ( tęgość zwiększona G,H,K) oraz buty na haluksy.
Domeną naszej firmy jest duży wybór wzorów oraz rozmiarów. Obuwie damskie: rozmiary od 36 do 42, obuwie męskie: rozmiary od 39 do 50.

Wykorzystujemy w produkcji najwyższej jakości materiały oraz nowoczesne technologie. Jako polski producent butów, w znacznej części korzystamy ze skór polskich garbarni.

Dwa razy w roku przygotowujemy nowe kolekcje: wiosna-lato oraz jesień-zima. Każda nowa kolekcja wprowadza na rynek produkty innowacyjne, zróżnicowane pod względem konstrukcji (obuwie sznurowane i wsuwane, buty szyte i klejone, obuwie na miękkiej podeszwie, obuwie na chore stopy). Nowe wzornictwo zawsze jednak idzie w parze z funkcjonalnością, więc są to wygodne buty w modnych kolorach, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Łukbut to wielokrotny laureat konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagrodę tę otrzymywaliśmy zarówno za obuwie wiosenne i buty letnie, jak i obuwie na jesień oraz buty zimowe. Nasze wyroby nagradzane były za komfort, wygodę, innowacyjność oraz wysoką jakość wykonania. Wyróżnienie złotym medalem MTP jest ukoronowaniem naszych starań o zdrowe stopy naszych klientów.