O firmie

ŁUKBUT Sp z o.o. powstała w 2001 roku i jako jedyna
z kilku spółek – córek ŁUKBUT S.A. przetrwała, głównie dzięki znacznemu dofinansowaniu przez obecnych właścicieli.

Początkowo, w latach 2001 i 2002 spółka zajmowała się głównie handlem. W 2003 roku rozpoczęła produkcję obuwia dziecięcego we współpracy z Panem Grzegorzem Alikowskim. W połowie roku dołączył on do grona wspólników spółki i dziś jest główną siłą napędową w rozwoju zakładu.

ŁUKBUT Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie produkcji obuwia damskiego, męskiego oraz dziecięcego. Produkowane przez nas obuwie wykonane jest wyłącznie z wysokogatunkowych skór naturalnych polskiego
i włoskiego pochodzenia. W trosce o zadowolenie klientów największą wagę przykładamy do wygody obuwia oraz jakości jego wykonania.

Nasze kolekcje tworzone są przez doświadczonych projektantów, którzy dokładają wszelkich starań, by produkowane przez nas obuwie łączyło komfort użytkowania z aktualnymi trendami w modzie. Co roku proponujemy dwie nowe kolekcje: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową.

Obuwie naszej firmy dostępne jest w sklepach na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami. Sprzedaż realizujemy przez własnych przedstawicieli handlowych.

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz jak produkujemy

Polskie buty od ponad 65 lat