ŁUKBUT sp z o.o. jest polską firmą obuwniczą z wieloletnią tradycją. Powstała w 2001 roku na bazie jednego z największych polskich zakładów produkujących obuwie męskie i dziecięce już od 1958 roku. Obecni właściciele nieustannie rozwijają przedsiębiorstwo, dzięki czemu firma wciąż zdobywa nowych klientów.

Szeroka gama obuwia na każdy sezon.

W dniu dzisiejszym, pod marką Łukbut produkowana jest szeroka gama obuwia na każdy sezon, na co dzień i na każdą okazję. Mamy w ofercie zarówno komfortowe obuwie damskie i wygodne obuwie męskie, jak i modne obuwie młodzieżowe i zdrowe obuwie dziecięce w wielu fasonach i kolorach. Oprócz obuwia w standardowych rozmiarach i tęgościach, produkujemy również wygodne i komfortowe obuwie nietypowe, a więc buty o podwyższonej tęgości, buty o dużych rozmiarach, buty o nietypowych rozmiarach, obuwie na szerokie stopy i buty na dużą stopę.

Obuwie z materiałów najwyższej jakości.

Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, obuwie nasze wykonujemy z materiałów najwyższej jakości. Obuwie marki Łukbut to obuwie zdrowe, gdyż do jego produkcji używamy wyłącznie skór naturalnych, obuwie wygodne, gdyż projektowane jest przez wykwalifikowanych fachowców, obuwie komfortowe, gdyż dostosowujemy się do potrzeb polskich klientów i obuwie trwałe, gdyż wprowadzamy do produkcji najnowsze technologie.

Dwa razy w roku przygotowujemy nową kolekcję obuwia.

Dwa razy w roku, na sezon wiosna-lato oraz sezon jesień-zima, przygotowujemy nową kolekcję obuwia. Dzięki umiejętnościom i wykorzystaniu kreatywności naszych wykwalifikowanych projektantów, wszystkie produkowane przez nas buty, zarówno buty damskie, buty męskie, jak i buty młodzieżowe i buty dziecięce cieszą się dobrą opinią klientów. Doceniają oni fakt, że to obuwie zdrowe dla stóp, obuwie wygodne i komfortowe, a dzięki materiałom i komponentom najwyższej jakości, również obuwie trwałe. Cechy te zostały również wielokrotnie docenione przez grono ekspertów. Śledząc najnowsze trendy na rynku, bierzemy udział w odbywających się na całym świecie targach branżowych. Tam również, oprócz możliwości pokazania kolekcji, najlepsze produkty są oceniane przez grono wybitnych specjalistów i nagradzane. Nasze buty otrzymywały niejednokrotnie Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za innowacyjność, komfort, wygodę i precyzję wykonania, a obuwie dziecięce zostało uznane przez ekspertów za obuwie zdrowe i otrzymało certyfikat ZDROWA STOPA.

Naszym celem jest zadowolenie klientów. Dlatego też tworzymy z pasją i zaangażowaniem obuwie zdrowe, obuwie komfortowe i obuwie modne. Dzięki temu nasze buty cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem rynku. Dlatego też, w celu ułatwienia dostępności naszych produktów, stworzyliśmy nasz firmowy sklep internetowy z obuwiem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno buty na co dzień, jak i buty na szczególne okazje.