Łukbut sp. z o.o. to polski producent obuwia z tradycjami. Tworzymy z pasją wygodne, komfortowe i modne obuwie w odpowiedzi na potrzeby klientów. Żeby sprostać wymaganiom rynku, produkujemy nie tylko piękne buty damskie, eleganckie buty męskie, modne buty młodzieżowe i zdrowe buty dziecięce.

Obuwie o podwyższonej tęgości.

Z myślą o klientach z nietypowymi stopami, mamy w ofercie obuwie o podwyższonej tęgości (buty tęgie, zwiększona tęgość: G,H,K), obuwie na duże stopy, obuwie na stopy szerokie, obuwie na stopy z wadami czy obuwie na stopy opuchnięte. Nasze obuwie jest przygotowywane do produkcji w oparciu o pomiary stóp i testy wśród m.in. osób z problemami dotyczącymi doboru wygodnego i dopasowanego obuwia, ze stopami nietypowymi. I to właśnie użytkownik obuwia jest dla nas najważniejszy od samego początku procesu produkcyjnego. Nasi projektanci mają bogatą wiedzę nie tylko w zakresie estetycznego wykonania buta, ale również jego anatomicznego dopasowania do stopy.

Przeczytaj: Buty produkujemy ze skór naturalnych

Połączenie dobrego projektu, najwyższej jakości materiałów, najnowszej technologii produkcji i fachowej wiedzy pracowników, daje pewność uzyskania pożądanego efektu, którym jest połączenie komfortu użytkowania z trwałością oraz estetyką. Dlatego też produkowane przez nas modne buty są również wygodne, a buty komfortowe to jednocześnie buty ładne i estetyczne. Zapewnienie tych cech wiąże się jednak z ciągłym obserwowaniem trendów i zmiennych wymagań klientów. Bierzemy udział we wszelkiego rodzaju wydarzeniach branżowych (targach, sympozjach), gdzie oprócz zaobserwowania zmian w modzie, zbieramy doświadczenia i wiedzę na temat nowych rozwiązań technologicznych. Informacje te wykorzystywane są do udoskonalania procesu produkcyjnego oraz w celu wytworzenia produktu odpowiadającego wymaganiom klientów.

Kolekcja wiosna-lato oraz jesień zima.

Stworzenie dwa razy w roku nowej kolekcji na sezon wiosna-lato oraz jesień-zima, wiąże się z przygotowaniem wielu wzorów, zarówno obuwia damskiego, obuwia męskiego, obuwia młodzieżowego jak i obuwia dziecięcego. W zależności od sezonu, w procesie produkcyjnym obuwia wykorzystywane są inne materiały oraz nieco inna technologia. Produkujemy oczywiście obuwie wielosezonowe, ale poszczególne modele mogą się różnić, zależnie od sezonu, kolorystyką (jasne, żywe kolory obuwia na lato) i sposobem wykonania (np. perforowane cholewki półbutów na lato, ocieplane buty na zimę).

Zawsze jednak, niezależnie od tego, czy są to sandały, klapki, czółenka, półbuty, sztyblety, trzewiki, botki, trapery, czy kozaki, dostosowujemy produkcję do potrzeb klienta oraz sposobu użytkowania butów i warunków ich eksploatacji. Dzięki temu uzyskujemy produkt, który daje zadowolenie pod względem jakości i estetyki wykonania oraz poczucie wygody i komfortu podczas chodzenia.

Cała kolekcja naszego obuwia, a także akcesoria obuwnicze i środki do pielęgnacji obuwia, oferujemy w naszym firmowym sklepie internetowym lukbut.com.